odzież damska

Jakie kurtki puchowe damskie będą modne w 2021?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają czas, by zapoznać się z najnowszymi trendami. Jakie kurtki puchowe damskie 2021 będą najlepszym rozwiązaniem?

Puffer

Warto wiedzieć, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się stosunkowo krótkie oversize’owe kurtki puchowe. Nazywane są również puffer. W zdecydowanej większości przypadków mają stosunkowo wysoko postawiony kołnierz, a także ściągacze. Omawiany model doskonale będzie komponował się z golfem, jeansami czy sneakersami. Rekomendowane jest zaopatrywanie się w produkty znajdujące się w ofercie asortymentowej renomowanych producentów. Godny uwagi jest fakt, że modele najbardziej znanych producentów łączą w sobie awangardę z funkcjonalnością.

Płaszcze XXL

Panie muszą mieć świadomość, że moda uwielbia grę kontrastami. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że alternatywną opcją do krótkich kurtek będą dłuższe puchowe płaszcze. Oczywiście dla części przedstawicielek płci pięknej, fason XXL może być zbyt przytłaczający. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że puchowe płaszcze będą gwarantowały ciepło podczas największych mrozów. Warto wiedzieć, że renomowani producenci mają w swoich ofertach asortymentowych produkty, które będą chroniły kobiety przed wiatrem czy wodą.

Klasyczne kurtki puchowe

Każda przedstawicielka płci pięknej powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jeden model klasycznej kurtki puchowej. Świetnym rozwiązaniem jest postawienie na produkt firmy specjalizującej się w projektowaniu zimowych kolekcji. Modele znajdujące się w ofercie renomowanych marek zostały uszyte w taki sposób, by przetrwać w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Jak nosić damską kurtkę puchową?

Warto wiedzieć, że kurtki puchowe świetnie sprawdzą się w połączeniu z eleganckimi sukienkami czy szpilkami. Oczywiście w takich stylizacjach najlepiej będą prezentowały się taliowane puchowe płaszcze. Z kolei do jeansów najlepiej będą pasowały krótsze kurtki w kolorze żółtym, limonkowym czy czerwonym.